Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
11 years 4 months ago #2962 by unemati001
Täna käidud sai ja ka kala nähtud, kurjam sai minust võitu. Oli selline kena suur kalake, nii kui püüdsin haarata nii jälle eemale minust minna tahtis ja lõpuks siis vabanes konksu otsast. Hiljem ainult vaikus ja ei miskit muud. Üks mees pisut eemal kahlates võrku sisse pani, loodetavasti mitte röövikuga pold tegu. Ilmselt täna (hetkel kella vaadates) uuesti proovima kui ilm ikka lubab :) Jõudu teistele asjaarmastajatele!
More
11 years 4 months ago #2963 by unemati001
Seda veel, et kui kala enda juurde sain siis tundus et tegu nagu vikriga oleks olnud, hirmus roosaka läikega oli teine. Rabas kah mingi 4-5m kauguselt minust ja vesi selle koha peal oli nii u põlvini. Aga toredasti tõmbas ikka vere käima küll :D

More
11 years 4 months ago #2967 by raikoj
Replied by raikoj on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Täna käidud. Kuna ma nüüd juba veidi üle aasta olen käinud, siis võib juba virisema hakata, et liiga palju inimesi käib mere ääres :) Tegelikult, ma ei ütleks, et see mind üldse ei häiri, eriti kui keegi on minu neeme peal ja on roninud sinna, kuhu hoopis visata tuleks. Sellegi poolest, meri pole minu oma ja nii palju neid inimesi ka nüüd ei käi, et üldse viskama ei mahu.

Päeval käis siis härra Paunverel üks alamõõduline korra käest läbi. Minul ei midagi. Jalutasin juba auto juurde, kui järksu tuli enne loojangut vikerkaar välja, algas otse minu eest mere seest. Võtsin seda märgina ja tegin veel paar viset. Kahjuks jäi lant tugevalt kivi taha kinni ja ei hakanud riske võtma, läksin sellele järgi. Tegin sealt veel ühe pika viske paralleelselt kaldaga ja tundsin, et midagi on otsas. Väga väike ei tundunud kala olevat, aga ei hakanud ootama, et ta ennast mulle näitaks ja hakkasin vaikselt kala väsitades kalda poole minema. Tõstsin ta kalda ääres landist kinni võttes välja - ma ei teagi, kas see kõige õigem tegevus oli. Igaljuhul pikkus oli L57 ja kaalu umbes 2 kilo.



Landiks aapua hõbetatud käsitöö. Tegelikult oli lant roheline, aga kuna ma oma täishõbeda eelmine kord ära kaotasin ja täna mul just sellist vaja läks, siis hõõrusin värvi pea täielikult maha. Natuke on piinlik praegu, sest enne kala saamist hakkasin just kahtlema neis lantides. Enam ei kahtle.
More
11 years 4 months ago #2968 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Meriforell vol. 2
unemati - hõbedik tundubki kergelt lillaka läikega vees. Vikker ikka hoopis teistmoodi välja näeb.

raikole - no näetsa siis...

Endal lugu siuke, et koos dannyboyga idat kiusasime. Kokku siis mõlemal üks järgiujumine, üks äraminek ja üks käes. Aga mitte kotis. Pisikesed liiga. See, mis mul ära läks, oli suht kena mõõdukas. Hüppas veidi ja läks. Ja püüdsin ereroosa seljaga landiga (uus variant). Idee poolest ülikülma vee värv...
More
11 years 4 months ago #2969 by paunvere
Replied by paunvere on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Oeh, pikk päev rügatud mere ääres. Viimased korrad on läinud ülesmäge: üks päev järgiujumine, järgmine päev mitu tugevat kontakti , eile siis esimest korda see sügis käsi kalaseks (alamõõdukas rsk).

No ja täna siis mõtlesin, et lõpetan hooaja korraliku mõõdus loomaga. Ainuke loom keda ma nägin oli näritud roietega hülgerümp kaldal.
Kalast ei essugi. Kaks hõbetatud lanti jäi merre, üks neist Aapua toodang.
Lisaks avastasin, et mu suht värsked kahlakad lubavad lahkesti mereveel põlvekõrguselt villarisse imbuda. Normull päev.

Arvan, et kui Aapualt laskemoona juurde saan , siis võtan veel võib olla jõuludki mere ääres vastu.
Edu kõigile!
More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #2976 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Meriforell vol. 2
kasutan nüüd eranditult pulbervärve. Sellised on tulemused.
Attachments:
Last edit: 11 years 4 months ago by aapua.
The following user(s) said Thank You: raikoj, dannyboy, rünno
Time to create page: 0.165 seconds
Powered by Kunena Forum