Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
11 years 5 months ago - 10 years 11 months ago #2906 by raikoj
Meriforell vol. 2 was created by raikoj
Eelmine teema jäi siia .

Täna sai lõpuks käe kalaseks. Ilmateadet vaadates ei olnud mul üle-eile veel plaani täna kalale minna, aga eile lubas tänaseks juba mõnusat idatuult. Viimasel ajal olen hakanud vaatama ka õhurõhku ja ka see oli paljulubav - kergelt alanev.

Kala tuli juba viienda viskega ja nagu õpikust. Kaldalt paar prooviviset, siis vette, veel paar viset ja siis vise kivide vahele, kohale kus lained peksid vett valgeks. Koht oli minust vast 15 meetrit, aga seal on siiski kaelastsaati vesi. Kala oli veidi alamõõduline ja ujub edasi, aga vähemalt on nüüd eneseusk tagasi. Landiks loomulikult aapua käsitöö.
Last edit: 10 years 11 months ago by hannes.
More
11 years 5 months ago #2915 by unemati001
nonii, saab jälle midagi kribada... uus rull (shimano nexave 4000 tagasiduriga) käes ja tamiil kah (shimano technium 0,28, loodetavasti hea tamiiliga tegu) ning ei jää muud üle kui oodata sobivat ilma ja aega ja .... minna taas vett vahtu ajama. tahaks midagi ilusat ikka konksu otsa saada ka muidu need ära minekud ja pisikesed hakkavad vaikselt ära tüütama :) kohtumiseni kalavetel

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #2917 by Shotter
Replied by Shotter on topic Vastus: Meriforell vol. 2
Väikene ülevaade vembutitest B)

Ritv Speedmaster 330 ja rulliks Shimano Aernos 4000. Kasutan juba astaid nööri,kuigi selle alla keritud ka tamiil juhuks kui vanem lõhe ise peaks ülbitsema tulema ja peale seda jooksu tahab panna.
Attachments:
Last edit: 11 years 5 months ago by Shotter.
More
11 years 5 months ago #2920 by Jõgi
Replied by Jõgi on topic Vastus: Meriforell vol. 2

kas on kellegil forellitamise käigus ka sellist olukorda tekkinud. pea on maha lõigatud.
Attachments:
More
11 years 5 months ago #2921 by Mark0
Replied by Mark0 on topic Vastus: Meriforell vol. 2

Jõgi wrote: kas on kellegil forellitamise käigus ka sellist olukorda tekkinud. pea on maha lõigatud.

Mis mõttes ?
Ma ntx jätan enamus kalapäid ja soolikaid ookeani .. st et loodus vajab oma osa ja jääke kodu prygikasti viia ja haisema lasta ... ei taha ...
Sry kui ma postitusele pihta ei saanud ...
More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #2922 by Jõgi
Replied by Jõgi on topic Vastus: Meriforell vol. 2
tegu surnud hülgega, kel pea siis viidud koju ja ülejäägid jäetud kaldale et kodus ei haiseks. ma ei teadnud, et eestis hülgepeade jaht on lubatud. rümp Saka rannas ida-virumaal.
et ei tekiks segadust, küsin siis nii- kas hülge laibad on eesti randades tavaline nähtus?
Last edit: 11 years 5 months ago by Jõgi.
Time to create page: 0.125 seconds
Powered by Kunena Forum