Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Pajataks natuke ahvenast

More
11 years 8 months ago #2592 by -woofer-
pole kõva ahvena proff aga minu tähelepaneku järgi tasub landile tutt külge panna , oleme püüdnud sõbraga samade lantidega ja minu tutiga lant on kalale paremini meeldinud
More
11 years 8 months ago #2598 by DJ JoYsTiK
Oota mis ma siis peaksin ahvena püügiks kaasa võtma tutiga pöörlevaid? Ma tean, et on väiksed kummilandid pealt mustad ja alt sisi kollased, valged v punased ja töötavad hästi. Veel on atemil olemas voobler siis mis näeb välja nagu ahven pealt must siis pruunikas, roheline ja alt sisi valge ja see land on nii mõnegi ahvena toonud isegi trollides. Aga kõige paremini tuleb teda ussi ja õngega.

More
11 years 8 months ago #2600 by -woofer-
võid võtta poest tutiga pöörleva või ka ise punase lõnga jupi landile külge siduda , olen proovinud mõlemat ja asi on toiminud
More
11 years 7 months ago #2613 by Wapsik
ahvenale jah meeldib igasugu tutid ja talvel ning värvikolmikud. ja vahe on sees et tutt püüab... mehed kas te pole tähelepannud :whistle:
More
11 years 7 months ago #2631 by Napsitrall
Oleme,oleme
More
11 years 7 months ago #2632 by Wapsik
väike tähelepanek. Atemi long boy kohta. mina teda korralikult aeglaselt kerides tööle ei saanud..nr 1 siis oli...
Time to create page: 0.315 seconds
Powered by Kunena Forum