Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 2

More
11 years 5 months ago - 11 years 5 months ago #2913 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
nnbnbNujah, täitsa võimalik, et saad järgmisel hooajal maja tagant kõvasti punast saia peale :)

Samas vaata igaks juhuks üle ka see leht , et veenduda, et seal keeluala pole.
Last edit: 11 years 5 months ago by hannes.
More
11 years 4 months ago #2970 by hannes

More
11 years 4 months ago #2971 by dannyboy
Replied by dannyboy on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
igati positiivne uudis ju :)
More
11 years 4 months ago - 11 years 4 months ago #2972 by ceemic
Replied by ceemic on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
Artiklis küll mainiti, et jäeti jõepõhja "mõned" palgijupid. Mina olen küll veidi skeptiline, kas (suurem)forell siiski ikka tahab niivõrd lagedas lõigus elada.
Üks asi on, kui eemaldatakse osad kukkunud puud ja lammutatakse koprapesad, mis jõge paisutavad ja tõesti kalarändele takistuseks. Aga kui tõmmatakse paljaks ka kaldad, siis kuhu see kala varjuda saab.
Olen ühel U tähega jõel näinud seda lõiku, mida EU rahade eest "puhastati". No mis krdi kalale peaks see lage tantsuplats meeldima.

Kas keegi sinnakanti ei satu lähiajal? Ehk saaks mõne pildi sellest tööst, mis seal tehti.
Last edit: 11 years 4 months ago by ceemic.
More
11 years 3 months ago #3060 by siim714
Replied by siim714 on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
No nii asjatundjad särage. Mida te kasutate tamiili, nööri monofiili ja mis mõõdus? Nagu dilemma ees ja ei tea mida koju vedada.
More
11 years 3 months ago #3064 by aapua
Replied by aapua on topic Vastus: Jõeforell vol. 2
siim, niipalju kui on kasutajaid, on ka eelistusi. Ehk siis sinu dilemma kasvab peale vastuste saamist trilemmaks või isegi tetralemmaks, pentalemmaks jne.

Teen algust: minu lemmik, mida nüüd juba päris mitu aastat järjest kasutan nii jõel kui meres, on jaapanlaste Bushido Perfect. Jõel siis 0,20 mm. Algaastatel oli kasutusel ka 0,16 ja 0,18, aga üks kala tõmbas mu 0,18 lihtsalt plaksti puruks. 0,2 annab piisavalt kilosid tõmbejõudu, ja kui ritv on kah normaalne, siis kala seda ikka naljalt puruks ei tee. Tamiil on lisaks pehme ja väikese mäluga.
Time to create page: 0.121 seconds
Powered by Kunena Forum