Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Haugipüük vol. 1

More
10 years 2 months ago #4115 by Matu
Replied by Matu on topic Haugipüük vol. 1
Maksimaalne sügavus neil järvedel on kuskil 3 m ning varasematel aastatel on sealt päris normaalselt saadud.
More
10 years 2 months ago #4120 by sven862
Replied by sven862 on topic Haugipüük vol. 1
Mina püüan haugi pm ainult elussöödaga. Peale seda kui sai forelliga algust tehtud ei tihka enam üldse neid haugi kaikaid käes hoida :) Elussööt annab minu meelest alati parema tulemuse ja eriti veel praegusel ajal kui haug on sügaval ja ei liigu eriti ringi.

Praegu vb tasuks proovida kummikala. Lase täitsa põhja vajuda ja siis keeri. Proovi ka kerimisse pause teha. Eelmine sügis sain täiesti tiigi pealt 1,5 tunniga 5 haugi.....1-2,2kg kõik. Lihtsalt kerimist ei tahtnud aga kui sai jigitatud siis oli ikka võtt võtu otsa. Landi oli vist isegi mingi punase-kollase kirju. Järgmine päev oli jää peal tiigil, vb selle pärast nii ablas oligi kala.

More
10 years 2 months ago #4121 by Matu
Replied by Matu on topic Haugipüük vol. 1
Praegu neil järvedel jää peal ja lanti loopida ei saa.Suvel olen elussöödaga püüdnud ja paar ilusat kala ka saanud.
More
10 years 3 weeks ago #4384 by Matu
Replied by Matu on topic Haugipüük vol. 1
Kas keegi oskab öelda et kas präegu on väiksemates jõgedes spinninguga mingit lootust haugi saada.Põhimõtteliselt peaks vist nagu lootust olema või kuidas?
More
10 years 3 weeks ago #4387 by sven862
Replied by sven862 on topic Haugipüük vol. 1
Mingi lootus ikka on :) Täna sain kaaspüügina ühe 20cm haugi ja nägin veel kahte alakat :D

Varsti hakkab muidugi haugil keeld ;)
More
10 years 3 weeks ago #4388 by Matu
Replied by Matu on topic Haugipüük vol. 1
Tänud kiire vastuse eest.
Time to create page: 0.139 seconds
Powered by Kunena Forum