Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Haugipüük vol. 1

More
11 years 10 months ago #2207 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Haugipüük vol. 1
Kas keegi oskab öelda, kus seda stormi lanti müüakse ?
More
11 years 10 months ago #2211 by ubinas
Replied by ubinas on topic Haugipüük vol. 1
Isegi siinsamas e-poes on saada.
Haugil täna käidud. 1 kaldale 2 otsast minema. Uus tamiil vedas alt, ei kannata absoluutselt sõlme, kaotasin 4 plekklanti täna seetõttu. Kahjuks ei osanud teist tamiili ehku peale kaasa ka vedada ja lõpetasingi lõpuks püügi, et landikadu vähendada. Kuidas teistel täna saagid?

More
11 years 10 months ago #2213 by Ronny
Replied by Ronny on topic Haugipüük vol. 1
Hommikune vihm rikkus võtu ära, vesi oli ca 30 cm kõrgem ja sogane, kala oli nagu välja surnud. Pärast Audrus ja Taalis sain ühe alamõõdulise
More
11 years 10 months ago #2239 by ubinas
Replied by ubinas on topic Haugipüük vol. 1
Nonii, palju vett merre voolanud, kuidas meestel saagid ka tunduvad? Järvedest olen ikka ühtteist saanud, kuid nolgid ikka enamuses, jõgi on see kevad aga sootuks nulli peale jätnud, täitsa imelik kohe.
More
11 years 10 months ago #2240 by Ronny
Replied by Ronny on topic Haugipüük vol. 1
Käisime eile õhtu poole Kaisma järvel. Selliseid eeli-eeli mõõdus ja alamõõdulisi käis kolme peale landi otsas üle 20, kotti läks üks 1,7 kilone. Lantideks slider, pöörlev ja punn-vobler. täiesti erinevad värvid ka. Üks penskar, kes seal igapäev käib oli sealt eile hommikul 7,8 kilose saanud ja enne seda karu minema ehmatanud :)
More
11 years 10 months ago #2241 by ubinas
Replied by ubinas on topic Haugipüük vol. 1
7,8kg Kaismalt? No siis pidi küll enne püüki vanajumalale kitse ohverdama vist. Stormi punn on Kaismal hea jah, isegi seda sel järvel eelistan. Pöörlevaga ma sealt ainult ahunat saanud. Suurte pöörlevatega null. Sliderit mina vist kasutada ei oska. Jerki või jõnksutamise tehnikaga on esimene konks tihti trossi taga kinni ning niisama kerides ei ole isegi nolki saanud. Kus kala praegu asub? Paadisillast vaadates? Ise olen täheldanud seda, et praegusel ajal paadisillalt vaadates taha vasakule nurka peaks pressima. Seal on mingil määral rohkem elu olnud teistest piirkondadest.
Time to create page: 0.120 seconds
Powered by Kunena Forum