Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Haugipüük vol. 1

More
11 years 11 months ago - 9 years 10 months ago #2021 by Cormoran
Haugipüük vol. 1 was created by Cormoran
Alustame haugiteemat.

Proovin juba mitmeid päevi Cormoran-Belly Dog landiga, kuid imelik on see, et nad vaid jälitavad ja otsa ei tule. Kas on siis värvis viga? Või tuleb teisiti mängida?

Attachments:
Last edit: 9 years 10 months ago by hannes.
More
11 years 11 months ago #2022 by ubinas
Replied by ubinas on topic Haugipüük vol. 1
Ära praegu veel haugi nabi, võid trahvi saada. Hetkel veel keeluaeg ning haugi püüda ei tohi. Kannata paar nädalat ning siis mine proovi uuesti. Küll ka lant töötama peale keeluaja lõppu hakkab.

More
11 years 11 months ago #2023 by Cormoran
Replied by Cormoran on topic Haugipüük vol. 1
Püüan oma tiikidest aga peaks vist ikka metalli peale välja minema.
More
11 years 11 months ago #2024 by ubinas
Replied by ubinas on topic Haugipüük vol. 1
No ega haug ainult plekki ei näri, selline lant peaks vägagi edukalt toimima. Ma muidugi ei tea, mis landi mõõtudeks on kirjutatud, ehk hoopis pisike junn ja sobib ahuna ning forelli ja turva jaoks isegi. Pinnalant tundub ta olevat. Sarnaste lantidega ise edukalt nii haugi kui ka ahunat välja kakkunud. Selle mäng arvatavalt siuke kiire ja rapsiv. Ma prooviks natuke laugjama mängu ja külmemate toonidega landiga kupuvahi ära petta.
More
11 years 11 months ago #2025 by Cormoran
Replied by Cormoran on topic Haugipüük vol. 1
7cm 24g. sügavuseks loetakse 1.5m max.koliseb ja puha.aga jh viga on toonis ma arvan kah..vesi suht külm veel.
More
11 years 10 months ago #2026 by jass
Replied by jass on topic Haugipüük vol. 1
jh,kala uimane veel. Sini-hõbedased toonid ja aeglasemalt mängitada. Miksmitte plekki proovida,kuusamot nt
The following user(s) said Thank You: Cormoran
Time to create page: 0.183 seconds
Powered by Kunena Forum