Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Portaali IT küsimused, ettepanekud ja probleemid

More
9 years 9 months ago #5192 by ceemic
Milles see lohisemine seisneb? Kõik info on ühes teemas ja teemasisese otsinguga üheselt leitav.
Lisaks veel olukord, kus harvem foorumit külastav kasutaja soovib lugemata poste vaadata, peab neid kahest VOList otsima hakkama.

Mina olen kindel VOLide vastane :)
More
9 years 5 months ago #5644 by Madis
Ma ka kindel vollide vastane. Mitte muhvigi ei anna koormuse mõttes nende postituste jagamine.
Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, üks sõna: SIGAAEGLANE :cheer:
The following user(s) said Thank You: hannes

More
9 years 5 months ago #5646 by hannes
Ei saa salata, et leht võiks kohati kiirem olla. Viimase nädala jooksul on tihti olnud lühiajalisi (ca 30 min) perioode, kus tõmbab asja päris aeglaseks. Sellest on ka majutuse pakkujaga juttu olnud.

Paari kuu pärast on plaanis mootorit uuendada ja selle raames kindlasti ka lehte optimeerida, et kiirust juurde saada.
More
9 years 4 months ago #5726 by Madis
Palun nimetage asju ühe nimega, pealehel on suuret Artiklid kuid link mis artikliteni viib on nimetatud käsiraamatuks.
Krt otsisin mitu minutit artiklitele viivat linki, alles siis võtsin hetkel viimase artikli lahti ja sealt edasi sain teada, et tegelt otsisin käsiraamatut. :angry:
More
9 years 3 months ago #5802 by Napsitrall
Ei midagi ülikiiret,aga natuke elavamalt liigub leht küll, kuigi jah minna oleks veel küll ja rohkem. Asi areneb ja see ongi peamine. :unsure:
More
9 years 2 months ago #5922 by ceemic
Viimastel päevadel on botid selle foorumi üles leidnud. Tasuks mingi captcha sarnane tõke juurutada.
Võin tuua hea näite hinnavaatluse foorumi registreerimisest: foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=register&agreed=true
Sõna "jääkaru" on vist viimaste aastate jooksul mõni üksik bot läbi hammustanud.
The following user(s) said Thank You: hannes
Time to create page: 0.187 seconds
Powered by Kunena Forum