Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Portaali IT küsimused, ettepanekud ja probleemid

More
10 years 11 months ago - 10 years 11 months ago #3327 by hannes
Tänasest on üleval uuenduskuuri läbi teinud portaal. Uuendustest saab lähemalt lugeda siit .

Kui avastate lehelt mõne apsaka, siis võib vabalt siia teemasse kirjutada ja proovime asja operatiivselt ära lahendada.

Kes kasutab veel Internet Explorer 8 versiooni, sellel ei näita kahjuks lehte korrektselt. Nimelt on see brauser liiga vana uue tehnoloogiaga veebilehtede jaoks. Oleks vägagi soovitatav uuendada Exploreri versiooni nr 9 peale (kasvõi juba üldise turvalisuse huvides) või siis mõnele muule lehitsejale üle minna, näiteks Firefox .

Head kasutamist ja edukat kalapüügihooaega! :fish2:
Last edit: 10 years 11 months ago by hannes.
More
10 years 11 months ago #3329 by Napsitrall
Mu arust igati okidoki on see uus saanud. Eks ma tuuseldan lehel edasi,seni kõik ok.
The following user(s) said Thank You: hannes

More
10 years 11 months ago #3332 by dannyboy
Foorumis võiks lugemata teemad olla kuidagi teise värviga märgitud
More
10 years 11 months ago #3336 by jass
tegin tiiru ja peale ja minu meelest päris aus leht
The following user(s) said Thank You: hannes
More
10 years 11 months ago #3340 by hannes

dannyboy wrote: Foorumis võiks lugemata teemad olla kuidagi teise värviga märgitud


See asi sai natuke teisel viisil ära lahendatud - nüüd ilmub iga lugemata teema juurde kollane rasvane kiri "lugemata".
The following user(s) said Thank You: dannyboy
More
10 years 11 months ago #3352 by djmagnus
Isiklikult ainuke asi millest natuk puudust tunnen on see vana solunari kaart :D st eelmine oli nagu ülevaatlikum ja parem ja näitas tuleviku ka :D siis sai oma kalal käike natuke planeerida rohkem... lihtsalt mainin muidu uus väga tuus :)
Time to create page: 0.256 seconds
Powered by Kunena Forum