Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Portaali IT küsimused, ettepanekud ja probleemid

More
7 years 8 months ago #8382 by axon
Ok :) tänud info ja muudatuse eest :)
More
7 years 7 months ago #8399 by O.R
Ma ei tea, kas ma olen ainus, kel see probleem esineb, aga tihti peale ei õnnestu esimene sisselogimine. Veateadet ei anta, lihtsalt viskab foorumi avalehele, aga sisse ei logi. Teisel korral enamasti õnnestub, vahel, väga harva, peab ka kolmas kord proovima.

More
7 years 7 months ago #8400 by axon

O.R wrote: Ma ei tea, kas ma olen ainus, kel see probleem esineb, aga tihti peale ei õnnestu esimene sisselogimine. Veateadet ei anta, lihtsalt viskab foorumi avalehele, aga sisse ei logi. Teisel korral enamasti õnnestub, vahel, väga harva, peab ka kolmas kord proovima.

Ei ole ainus, aga siin vist mingi seos sessiooni aegumisel... samas mind ei häiri see üks lisa klõps :)
More
7 years 7 months ago #8402 by hannes
Tõepoolest, kui leht on pikemat aega lahti, siis tuleks enne sisse logimist väike refresh teha.
More
7 years 7 months ago - 7 years 7 months ago #8404 by O.R
Hmm, tundub veider, sest see probleem esineb mul just nii, et panen arvuti ja/või lehitseja tööle, avan selle lehe ja login sisse ning login uuesti. Lehitseja kustutab mul selle sulgemisel alati lõik, mida võiks meelde jätta. Kui, siis jääb see sessioon serveris üles ja peaks seda väljalogimise funktsiooni kasutama, mida ma tõesti tavaliselt ei tee, panen niisama lehitseja kinni.
Ega see mingi suur mure või probleem ole, aga lihtsalt uurisin.
Last edit: 7 years 7 months ago by O.R.
More
7 years 7 months ago #8411 by hannes
Seda tegelikult juhtuda ei tohiks - minu teada sessioon serverisse üles ei jää.

Kas oled ka mõnda teist lehitsejat proovinud?
Time to create page: 0.116 seconds
Powered by Kunena Forum